Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
5:00 am
BODYPUMP
5:30 am
5:45 am
Class by
Brooke
Sculpt
5:45 am
6:15 am
Class by
Tara
BODYPUMP
5:30 am
5:45 am
Class by
Brooke
6:00 am
7:00 am
8:00 am
Step
8:30 am
9:30 am
Class By
Linda

Total Body Tone
9:30 am
10:30 am
Class By
Shelley H

Zumba
10:30 am
11:30 am
Class By
Chamoni

Silversneakers® MSROM
11:30 am
12:30 pm
Class By
Caroline
Kickboxing
8:30 am
9:30 am
Class By
Joy

Zumba
9:30 am
10:30 am
Class By
Chamoni

BODYCOMBAT
10:30 am
11:30 am
Class by
Rachel

Silversneakers® MSROM
11:30 am
12:30 pm
Class By
Caroline
BODYPUMP
8:30 am
9:30 am
Class by
Rachel

Silversneakers® MSROM
8:30 am
9:30 am
Class by
Brad

Tabata
9:30 am
10:30 am
Class By
Joy

Kettlebell
10:30 am
11:30 am
Class By
Joy
Solid Core
8:30 am
9:30 am
Class By
Dee

Buns n Guns
9:30 am
10:30 am
Class by Dee

Zumba
10:30 am
11:30 am
Class By
Terrie B.
BODYCOMBAT
8:30 am
9:30 am
Class by
Tova

BODYPUMP
9:30 am
10:30 am
Class by
Pam

Dance Fitness
10:30 am
11:30 am
Class by
Karla

Silversneakers® MSROM
11:30 am
12:30 pm
Class By
Caroline
Build & Burn / BODYPUMP
8:30 am
9:30 am
Rotation

Zumba
9:30 am
10:30 am
Class By
Terrie B.
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
BODYCOMBAT
5:30 pm
6:30 pm
Class by
Tova

Sweat/Strength
6:30 pm
7:30 pm
Class By
Joy
Total Body Tone
5:30 pm
6:30 pm
Class By
Shelley H
BODYPUMP
5:30 pm
6:30 pm
Class by
Brooke
Zumba
5:30 pm
6:30 pm
Class By
Karla
6:00 pm
7:00 pm

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
5:00 am
BODYPUMP
5:30 am
5:45 am
Class by
Brooke
BODYPUMP
5:30 am
5:45 am
Class by
Brooke
6:00 am
7:00 am
8:00 am
BODYPUMP
8:30 am
9:30 am
Class by
Rachel
9:00 am
BODYPUMP
9:30 am
10:30 am
Class by
Pam
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
BODYPUMP
5:30 pm
6:30 pm
Class by
Brooke
6:00 pm

Monday

Wednesday

Thursday

Friday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
8:00 am
Build & Burn / BODYPUMP
8:30 am
9:30 am
Rotation
9:00 am

Saturday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
8:00 am
BODYCOMBAT
8:30 am
9:30 am
Class by
Tova
9:00 am
10:00 am
BODYCOMBAT
10:30 am
11:30 am
Class by
Rachel
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
BODYCOMBAT
5:30 pm
6:30 pm
Class by
Tova
6:00 pm

Monday

Tuesday

Friday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
10:00 am
Dance Fitness
10:30 am
11:30 am
Class by
Karla
11:00 am

Friday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
10:00 am
Kettlebell
10:30 am
11:30 am
Class By
Joy
11:00 am

Wednesday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
8:00 am
Kickboxing
8:30 am
9:30 am
Class By
Joy
9:00 am

Tuesday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
9:00 am
Buns n Guns
9:30 am
10:30 am
Class by Dee
10:00 am

Thursday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
5:00 am
Sculpt
5:45 am
6:15 am
Class by
Tara
6:00 am

Wednesday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
8:00 am
Silversneakers® MSROM
8:30 am
9:30 am
Class by
Brad
9:00 am
10:00 am
11:00 am
Silversneakers® MSROM
11:30 am
12:30 pm
Class By
Caroline
Silversneakers® MSROM
11:30 am
12:30 pm
Class By
Caroline
Silversneakers® MSROM
11:30 am
12:30 pm
Class By
Caroline
12:00 pm

Monday

Tuesday

Wednesday

Friday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
8:00 am
Solid Core
8:30 am
9:30 am
Class By
Dee
9:00 am

Thursday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
8:00 am
Step
8:30 am
9:30 am
Class By
Linda
9:00 am

Monday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
6:00 pm
Sweat/Strength
6:30 pm
7:30 pm
Class By
Joy
7:00 pm

Monday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
9:00 am
Tabata
9:30 am
10:30 am
Class By
Joy
10:00 am

Wednesday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
9:00 am
Total Body Tone
9:30 am
10:30 am
Class By
Shelley H
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
Total Body Tone
5:30 pm
6:30 pm
Class By
Shelley H
6:00 pm

Monday

Tuesday

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
9:00 am
Zumba
9:30 am
10:30 am
Class By
Chamoni
Zumba
9:30 am
10:30 am
Class By
Terrie B.
10:00 am
Zumba
10:30 am
11:30 am
Class By
Chamoni
Zumba
10:30 am
11:30 am
Class By
Terrie B.
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
Zumba
5:30 pm
6:30 pm
Class By
Karla
6:00 pm

Monday

Tuesday

Thursday

Saturday

No events available!